A hirdetés érvényessége 2023.10.02.-n lejárt!

CNC technológus (Szigetvár)

Fizetés: alapbér + cafeteria, + év végi bónusz, + bejárási vagy lakhatási támogatás + céges busz

CNC technológust keresünk szigetvári Partnerünk számára! Ingyenes céges járat: Barcs-Szigetvár-Szentdénes irányába

Feladatok

  • Technológia fejlesztése (gyártási költségek csökkentése, minőség fejlesztése, ciklusidő csökkentés)
  • Új projekt bevezetése.
  • Technológia előkészítés (szerszámozás / készülékezés megtervezése, műszaki dokumentációk előkészítése),
  • Mintagyártás felügyelete.
  • Árajánlat kalkulációk készítése

Juttatások: cafeteria, év végi bónusz, bejárási vagy lakhatási támogatás.

Elvárások

  • legalább technikusi végzettség gyártástechnológia (forgácsolás) szakirányban
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • min. 5 éves tapasztalat cnc forgácsolás területen
  • számítógép (Excel, Outlook, Teams),
  • cad-cam, 3d tervező program ismeret,
  • cnc programozói ismeret

Előnyt jelent

  • szakirányú diploma előnyt jelent

Munkavégzés helye

Szigetvár