Betanított csiszoló, kasírozó, vagy présgépkezelő 3 műszakban céges buszjárattal (Pécs)

Szívesen elhelyezkedne gyári munkában?

Betanított pozíciókba keresünk az alábbi munkakörökre munkavállalókat pécsi Partnerünkhöz:

- csiszoló

- kasírozó gépkezelő

- présgépkezelő

Céges járatok az alábbi településeket érintik:

Adorjás, Alsószentmárton, Baksa, Baranyahídvég, Bogádmindszent, Bogdása, Bükkösd, Cún, Csányoszró, Cserdi, Drávafok, Felsőszentmárton, Gerde, Gilvánfa, Hegyszentmárton, Kémes, Kétújfalu, Kisasszonyfa, Matty, Nagyharsány, Nagyváty, Ózdfalu, Páprád, Sámod, Sellye, Siklósbodony, Siklósnagyfalu, Szabadszentkirály, Szentdénes, Szentlőrinc, Szigetvár, Téseny, Vajszló - igény szerint akár bővíthető

Feladatok

  • gépek kezelése, ellátása
  • alkatrészek összeszerelése
  • minőség ellenőrzése, javítása
  • egyéb termelési feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum alapfokú végzettség
  • 3 műszak vállallása
  • megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

3 műszakos rendben napi 8 óra

Fényképes önéletrajzzal a [javascript protected email address] e-mail címen.