Gépmestert keresünk pécsi Partnerünk számára (2 műszakos)

GÉPMESTER munkatársat keresünk pécsi Partnerünkhöz!

Feladatok

  • Az extrudáló részlegen készült termékek gazdaságos, határidőre, megfelelő minőségben történő gyártása
  • Az extrudáló részlegen a munkafegyelem és az általános üzemi rend fenntartása
  • A részlegen felmerülő hibák elhárítása
  • Alapanyagok megfelelőségének ellenőrzése. Nem megfelelő alapanyag esetén a csere elvégzése
  • Alapanyagcserék, átállások megfelelő ütemű koordinálása
  • Aktuális termelési folyamatok ellenőrzése
  • Anyagkeverékek és cséveméretek gépenkénti kiadása a kezelőknek
  • Termelési anyagok pontos dokumentálása
  • Szűrőcserék szükség szerinti elvégzése
  • Takarítási és karbantartási tervek betartása

Elvárások

  • Gépipari tapasztalat
  • Gépek, gépsorok működtetésében szerzett min. 2 éves releváns tapasztalat
  • Csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Pontos, precíz, igényes és szakszerű munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Előnyt jelent

Extrudáló illetve konfekcionáló gépeken szerzett releváns tapasztalat

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

2 műszakos munkarend (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Fényképes önéletrajzzal a [javascript protected email address] e-mail címen.