Minőségbiztosítási mérnök (Pécs)

Minőségbiztosítási mérnököt keresünk pécsi Partnerünk számára.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok fenntartása és fejlesztése
  • Társosztályok felkészítése az ISO 9001 / IATF 16949 auditokra
  • FMEA, 8D megbeszélések moderálása
  • Éves audit terveket létrehozása és a teljesülés folyamatosan nyomon követése
  • Szabvány ismeretek oktatása
  • Vevői auditokra való felkészülés és azokon való részvétel
  • Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása, részvétel az elemzésekben
  • Fejlesztő-, költségkímélő-, hatékonyságot javító intézkedések keresése és folyamatok vizsgálata, ezen folyamatok elemzése és optimalizálása az áruérkeztetési folyamatokban
  • Folyamatos minőségközpontú fejlesztés elősegítése,
  • Különleges engedélyek előkészítése, koordinálása,
  • Prezentációk, minőségügyi jelentések készítése,
  • Mérőszámok (KPI) jelentések készítése és az ezekre vonatkozó akciók koordinálása, lezárása,
  • A cég által kiadott image, stratégia ismerete és annak követése
  • Minőségirányítási rendszerrel és vevői elvárásokkal kapcsolatos alapvető ismeretek elsajátítása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és releváns szakmai tapasztalat
  • Autóipari minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret, nagy mentális teherbírás, stressz-tűrés, jó kommunikációs készség, csapatmunka, önálló döntéshozatali képesség, rendszerszemlélet

Munkavégzés helye

Pécs

Fényképes önéletrajzzal a [javascript protected email address] e-mail címen