A hirdetés érvényessége 2020.06.16.-n lejárt!

Nyomdász (Pécs)

Nyomdász munkatársat keresünk pécsi Partnerünkhöz
1 MŰSZAKOS munkarendbe!

Feladatok

• festékek és oldószerek előírás szerinti keverése, illetve a fólia- és festékadagolás szabályozása a nyomatolás során (Flexo nyomdagépen)
• a nyomtatás ellenőrzése, értékelése
• annak ellenőrzésére, hogy a próbanyomatok megfelelnek-e a minőségi előírásoknak, a hibák kiszűrése
• a klisék állapotának a megóvása, azok nyilvántartása
• a munkakörnyezete rendezettségének a fenntartása, takarítása
• az elvégzett műveletek kívánt mértékű dokumentálása
• a környezetvédelmi, tűz- és munkavédelmi előírások betartása
• festés során keletkező hulladék megfelelő kezelése
• a veszélyes és nem veszélyes hulladék nyilvántartása

Elvárások

• Nyomdász területen szerzett tapasztalat
• Költségtudatos gondolkodás és cselekvés, cég érdekeinek a képviselete.
• A cég folyamatainak az elsajátítása, azok betartása.
• A berendezések megóvása és felelősségteljes használata.
• A munkatársakkal és a felettesével való megfelelő együttműködés.
• Proaktív működés a jelentkező hibák megoldása

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

1 műszakos