A hirdetés érvényessége 2022.05.30.-n lejárt!

Üzemi koordinátor

Üzemi koordinátort keresünk pécsi Partnerünk számára!

Feladatok

  • Az elkészített jegyzékek alapján végrehajtandó tevékenységek ellenőrzése és az ahhoz szükséges anyagok biztosítása
  • Tervezett és ad hoc karbantartási határidők figyelése
  • Határidő eltolódások okainak/következményeinek tisztázása
  • Kapacitástervezés, munkák felosztása (szabadság, túlóra, saját normaidő tervezése, bérmunkaerő tervezése)
  • Eszközleltárban való közreműködés
  • A vásárolt és a már meg lévő eszközök leltári számmal történő ellátása illetve azok szükség szerinti pótlása
  • Adatfelvételek tervezése és szervezése, az adott termelési területeken található eszközökről a felhasználó igényei szerinti adatgyűjtés és ezek feldolgozása
  • Szakmai támogatás a projektben
  • Egyeztetés a társterületekkel a karbantartási munkálatokról
  • Anyagrendelések leadása és nyomon követése az SAP rendszerében
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú vagy releváns középfokú műszaki szakmai végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Gyártástechnológiai ismeret
  • MS Office és SAP ismeret
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • 5s ismeret
  • Pontosság, precizitás; elemzőkészség, rendszerszemlélet

Munkavégzés helye

Pécs