Vagyonvédelmi rendszer szerelő (Pécs és Újbuda)

Vagyonvédelmi rendszer szerelő kollégákat keresünk Partnerünkhöz pécsi és újbudai telephelyekre!

Amit kínálunk:

- kiemelt beosztásnak megfelelő bér és egyéb juttatások

- teljes munkaidős munkaviszony

- céges autó

- céges telefon, laptop

Feladatok

  • Riasztók, IP kamerás megfigyelő rendszerek telepítése, karbantartása, javítása

Előnyt jelent

  • a biztonságtechnikai szakmában szerzett tapasztalat
  • optikai kábelek hegesztésében jártasság
  • WiFi antennák telepítésében szerzett jártasság
  • 4-10 fős szerelő csapat vezetésében szerzett jártasság
  • hálózati eszközök alap konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány tűzjelző berendezések telepítésére, karbantartására
  • igényes munkavégzés
  • szorgalom és lojalitás

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

napi 8 óra

Fényképes önéletrajzzal a [javascript protected email address] címen.