A hirdetés érvényessége 2022.05.30.-n lejárt!

Vám és jövedéki előadó munka Pécs

Vám és jövedéki előadó munkakörbe keresünk pécsi Partnerünk számára új munkatársat!

Feladatok

  • A vállalat teljes körű jövedéki ügyintézése, különös tekintettel:
  • Jövedéki okmányok kiállítása.
  • Jövedéki adóbevallás és adó-visszaigénylés határidőre történő elkészítése, benyújtása.
  • A törvény által előírt adatszolgáltatási kötelezettség határidőre történő elkészítése és benyújtása
  • Megsemmisítés előkészítése és kapcsolódó visszaigénylés elkészítése, benyújtása.
  • Logisztikai szolgáltatópartner Jövedéki ügyintézésének felügyelete és támogatása
  • Támogatni a vállalat teljes körű vámügyintézéssel kapcsolatos feladatait
  • Tisztában lenni a vám és jövedéki szabályok jogi előírásaival, nyomon követni azok változásait, és naprakész információkkal rendelkezni
  • Részt venni az egyéb, az osztály napi működésével kapcsolatos adminisztrációs tevékenységben
  • Támogatni a vám és jövedéki vezető munkáját

Elvárások

  • Vám és Jövedéki területen szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • Termeléshez szorosan kapcsolódó területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Jövedéki ügyintézői végzettség
  • Vámügyintézői végzettség
  • MS Office ismeretek
  • Kompakt Zoll ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Környezetvédelmi termékdíj ismeretek
  • Konfliktuskezelő készség
  • Pontosság
  • Rendszeresség, módszeresség

Előnyt jelent

• Csapatjátékos, proaktív gondolkodás, gyors probléma megoldás, pozitív szemlélet

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

teljes munkaidő