Villanyszerelő (Pécs)

Villanyszerelőt keresünk pécsi Partnerünk számára.

Feladatok

  • Üzemeltetési és hibaelhárítási munkákat végezni a vállalat teljes villamosenergia rendszerén a folyamatos termelés érdekében.
  • Tervszerű karbantartást végezni a kapcsoló, elosztó és energiatovábbító berendezéseken az üzembiztonság növelése érdekében.
  • Új termelőberendezések üzembeállításánál, régiek áthelyezésénél csatlakozást kiépíteni az energiarendszerhez
  • Javítási-, karbantartási munkákat ellátni az üzemfenntartás hatáskörébe tartozó gépeken.
  • A termelést kiszolgáló primer és szekunder energia rendszerek üzemeltetése.
  • A biztonságtechnikai rendszerek ellenőrzése (vészvilágítások, fi relék, tűzgátló ajtók stb..).
  • Az automatikus tűzvédelmi és tűzoltó rendszer ellenőrzése
  • Alkatrész- és anyagigénylés készítése
  • Karbantartási, javítási munkák dokumentálása, adminisztrálása

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás, vagy ennek megfelelő szakirányú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Gyors probléma felismerési és megoldási készség
  • Jó rajzolvasási készség
  • Kreativitás
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Több éves szakmai gyakorlat.
  • Rugalmasság, együttműködés,
  • Határozottság

Előnyt jelent

  • Épületfelügyeleti rendszer ismeret
  • Klíma és légtechnikai ismeretek
  • Targonca és vagy személyemelőgép kezelői jogosultság
  • Érintésvédelmi felülvizsgáló szakvizsga

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

többműszakos

Fényképes önéletrajzzal a [javascript protected email address] e- mail címen.